Doskonale wiemy jak spowodować żeby integracja, spotkanie z kontrahentami lub firmowe wydarzenie zapadało w pamięć. Zorganizujemy dla was cały szereg wodnych atrakcji i dentystę na wypadek gdyby szczęki wam poopadały!

Eventy firmowe

Eleganckie współzawodnictwo w elastycznej formie. Możemy ścigać się na jednostkach regatowych, pełnomorskich, na jeziorze/zalewie lub morzu. Całość pod okiem doświadczonych skipperów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i emocje! Prestiżowa rozrywka dla Twoich pracowników i kontrahentów zakończona uroczystym wręczeniem pucharów. 3,2,1… START

Woda, konie mechaniczne i adrenalina to przepis na niezapomniane atrakcje podczas eventu firmowego. Skutery wodne, Riby, Flyboard, Wakeboard, ekskluzywna motorówka to nasze propozycja na urozmaicenie waszego wydarzenia!

To scenariusz dla ludzi o mocnym charakterze. Morderczy trening w stylu Marines przeprowadzi z wami czynny żołnierz. Trening fizyczny, mentalny, zadania zespołowe, paintball i ognisko na plaży. Chcesz sprawdzić swój zespół w ekstremalnych warunkach ? Misję czas zacząć!

Jesteś pracodawcą, który docenia wkład swoich pracowników w rozwój firmy? Chcesz aby byli jej częścią i poczuli się wyróżnieni? Doskonale sprawdzi się żeglarski wyjazd firmowy. Mazury, Chorwacja a może Karaiby ? W zakładce rejsy sprawdź co jesteśmy w stanie ci zaproponować!

Chcesz uczcić ważny sukces, wynegocjować umowę? Zaprosić kontrahentów/współpracowników na wieczór pełen wrażeń? Proponujemy motorówkę, szampana i nocne zwiedzanie miasta od strony wody zakończone kolacją w wybranym lokalu.

Śmiało skontaktuj się z nami a pomożemy Ci zrealizować to co masz na myśli!

To prostsze niż myślisz!
SPrawdź w jaki sposób pracujemy

Formularz kontaktowy

Sprawdź aktualne wydarzenia na naszym FACEBOOKU

Wyrażam zgodę wg. Polityki Prywatności