Nasza historia

Pomysł na markę Pirate Story kiełkował w mojej głowie od dłuższego czasu. Pływając na jachtach, superjachtach i żaglowcach, w ramach pracy, relaksu i wakacji zdałem sobie sprawę, że to pasja, którą trzeba się podzielić. Tysiące przepłyniętych mil morskich pozwalają mi stwierdzić, że żeglarstwo i sporty wodne uzależniają. Nigdzie indziej nie ma warunków i powodów do tak szybkiego zintegrowania się, oraz przeżycia wspólnej pięknej przygody- takie znajomości zostają później na całe życie. Właśnie dzięki temu, w powstawanie i działania marki Pirate Story angażuje się wiele wspaniałych osób. W swojej działalności pokazujemy wam dokładnie to co my kochamy w morzach i oceanach. Sprawimy żebyście przeżyli coś unikatowego i absolutnie fantastycznego. Zadbamy o atrakcje, atmosferę i najlepszą zabawę z charakterem. Niezależnie czy chcesz wziąć udział w szybkim wydarzeniu na wodzie, zorganizować event dla swojej firmy czy popłynąć w wymarzony rejs,
Jesteśmy do twojej dyspozycji, tak abyś mógł opowiedzieć swoją Piracką historię!

Patryk Wachnik

Nasza misja

PIRAT powstał dlatego, że doskonale wiemy jak ciężko jest pracować długie miesiące, patrząc na szarzyznę za oknem i czując że nasze życiowe akumulatory się rozładowują. My jesteśmy prostownikiwem! Kochamy wodę, żeglarstwo, sporty motorowodne, a przede wszystkim to jakich emocji dostarczają. Chcemy się tym z Tobą podzielić! Może nie plądrujemy, ale piracki charakter zabawy jest nam bliski, a ty możesz się o tym przekonać!

bg-wave3-blue-lower

Co robimy?

Pozostawiamy unikalne wspomnienia! Jak?

Tworzymy niepowtarzalne wydarzenia na wodzie!

Robimy eventy dla twojej firmy i kontrahentów.

Organizujemy rejsy w najpiękniejszych zakątkach świata!

A wszystko po to, aby pokazać wam magię żeglarstwa, podróży i najlepszej zabawy!

Dlaczego na wodzie?

Dlatego, że cenimy niekonwencjonalne podejście do spędzania wolnego czasu, chcemy zaproponować Ci coś wyjątkowego!

Bo podróżując jachtem jesteś wolny! Twój pokój hotelowy podróżuje razem z Tobą. Masz ochotę ponurkować? Nie ma sprawy rzucamy kotwicę! Chcecie zatrzymać się na małej wysepce, zjeść kolację w uroczej lokalnej knajpce na plaży? Nie ma sprawy! Kolejnego dnia poczuć wiatr we włosach, pokołysać się na fali? Stawiamy żagle!

Widok na morze z okna, więcej niż gwarantowany, w dodatku zmieniający się codziennie! Relaks, przygoda, emocje, naprawdę dużo pozytywnych emocji!
Takie wakacje uzależniają!

Dla kogo?

Dla Ciebie, Twojej firmy/współpracowników lub przyjaciół.

Dla żeglarzy i entuzjastów dewizy życiowej ( Sail fast, live slow)

Dla ludzi z otwartą głową pragnących od wakacji czegoś więcej niż tylko leżaka przy basenie!

Jedno jest prawie pewne, Pan Amaro prędko nie zostanie naszym klientem, bo tworzymy
MOMENTY lepsze od niego! 

GWARANCJA TURYSTYCZNA

W Pirate Story bardzo cenimy sobie wasze bezpieczeństwo! Oprócz doświadczonych skipperów i instruktorów, czuwać będzie nad Wami obowiązkowe ubezpieczenie uczestników. Posiadamy Gwarancję Turystyczną i wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki. Wybierając Nas możecie mieć pewność, że współpracujecie z solidną firmą z charakterem!

bg-wave3-blue-lower