Organizujemy rejsy w najpiękniejszych zakątkach świata! Chcesz odpocząć, pozwiedzać, a może poczuć trochę adrenaliny?Sprawdź gdzie aktualnie płyniemy, lub zorganizujmy rejs specjalnie dla Ciebie!

Miejsca, w których pływamy

Bałtyk jest dobrym żeglarskim nauczycielem. Skrywa na swoich wybrzeżach wspaniałe i bardzo urokliwe miejsca. W portach na Bałtyku jest zazwyczaj spokojnie, nie ma śródziemnomorskiego tłoku. Polecamy ten akwen na spokojne wypady na których będziecie mieli okazję pozwiedzać, odetchnąć od zgiełku i podszkolić się w sztuce prawdziwego żeglarstwa!

Cud polskiej natury! Na tych jeziorach panuje absolutnie unikatowa atmosfera którą trzeba poczuć! Malownicze krajobrazy, ogniska, doskonała żeglarska infrastruktura i różnorodność dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie ! Chcesz zorganizować szybki weekendowy wypad lub event firmowy? Mazury spiszą się świetnie!

Zazwyczaj zimna i deszczowa Norwegia kusi zapierającymi dech w piersiach widokami. Dumne fiordy jedzące z ręki, białe noce, dzika przyroda, wodospady i góry wprost hipnotyzują. Każdy szanujący się żeglarz choć raz powinien doświadczyć tajemnic kraju Wikingów. Naszym zdaniem to idealne miejsce na „reset” od świata i pojednanie z naturą.

Na pewno słyszeliście że Chorwacja to raj dla żeglarzy. Coś w tym jest, mają tam mnóstwo doskonale przygotowanych jachtów, roi się tam od malowniczych wysepek a dokoła krystalicznie czysta i ciepła woda, która aż prosi o nurkowanie ! Łagodna pogoda, osłonięty akwen, zabytki no i te knajpki. Chorwacja sprawdzi się doskonale na leniwe wakacje lub firmową integrację.

Dziesiątki zabytków, niskie ceny, pyszne jedzenie, wyspy oferujące krajobrazy jak z filmu „MammaMia”- to największe atuty kolebki cywilizacji. Jest tu dużo spokojniej niż np w Chorwacji, bez trudu znajdziesz port w którym będziesz jedynym turystą. Moje wielkie greckie żeglowanie czas zacząć!

„Kuba” w języku coabana, znaczy po prostu „wspaniałe miejsce”. Unikalna atmosfera spowodowana wieloletnim odizolowaniem od zachodniego świata tworzy z Kuby miejsce „must see”. Czas się tam zatrzymał a my chętnie zatrzymamy się na prawdziwe Kubańskie cygaro! Nietuzinkowy wybór dla nietuzinkowych ludzi !

Majestatycznie piękne wulkaniczne wyspy na oceanie atlantyckim są bardzo częstym zimowym wyborem na żeglowanie. Gdy u nas mróz i ziąb, tam piękne słońce i temperatury powyżej 20 *C. Aparaty w dłoń, bo widok delfinów, waleni czy aktywnego wulkanu to chleb powszedni na Islas Canarias.

Brzmi egzotycznie, i taka właśnie jest! Piękne góry wyrastające z morza, starożytna kultura i niepowtarzalne smaki. Żyjący nocą Bangkok nie pozwoli wam się nudzić! Zorganizujemy tam wakacje dla najbardziej wymagających!

Palmy, rum, złote plaże, słońce jednym słowem RAJ! Karaiby są jednym z najlepszych miejsc do żeglowania na świecie. Są bezpieczne, majestatycznie piękne i brzmią jak reggae. Uśmiech nie będzie schodził ci z twarzy! Uwaga! Wakacje tam niosą za sobą ryzyko braku chęci powrotu! To nasza propozycja na najlepsze wakacje życia.

Standard jachtów

Klasa BASIC to połączenie dobrej ceny i komfortu użytkowania.
Zaliczamy do niej pełnomorskie jednostki o długości od 11 do 14m Posiadające 3 lub 4 proste i przytulne kabiny. Bez problemu pomieszczą 6-10 osób załogi.
Na jachcie znajdziemy wszelkie potrzebne sprzęty i wyposażenie.
Doskonały wybór dla osób które już wiedzą na czym polega żeglarstwo i kochają je równie mocno jak my!

Klasa PREMIUM to duże i bardzo dobrze wyposażone jachty gwarantujące całą gamę udogodnień.
Zaliczamy do niej pełnomorskie jednostki o długości 14-18 m. Posiadają zazwyczaj 4 kabiny z własnymi łazienkami. Załoga może liczyć na nich do 12 osób.
Jachty te pachną nowością, są eleganckie i przestronne.
To wybór dla osób które chcą cieszyć się żeglarstwem jak z katalogu!

Luksus mówi więcej niż tysiąc słów. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy katamarany w klasie Luxury. Dwu kadłubowe jednostki o długości 12-16 metrów to prawdziwe pływające domy, które oprócz kabin posiadają potężny salon. Zazwyczaj znajdziemy na nich 4-6 kabin które w iście królewskich warunkach pomieszczą do 12 osób. Są bardzo szybkie i nie przychylają się!

Jeżeli chcesz przeżyć coś zupełnie wyjątkowego, wyróżnić się na wakacjach, to dobrze trafiłeś, ponieważ cuda załatwiamy od ręki. Chcesz zorganizować rejs na prawdziwym żaglowcu, jednostce rodem z Piratów z Karaibów, piekielnie szybkiej regatówce, a może na motorowym superjachcie? Żaden problem! Puść wodzę fantazji, a my załatwimy resztę!

Charakter rejsu

Jacht = wolność. Chcesz zobaczyć najpiękniejsze miejsca, zabytki, poznać lokalną kuchnię i kulturę? Zorganizujemy twój wyjazd tak żebyście mieli okazję zobaczyć i wspominać jak najwięcej!

Regaty, Emocje, dużo pracy mało snu! Chcesz wziąć udział w prawdziwych pełnomorskich regatach takich jak The Tall Ships Races, a może tylko chcesz spróbować co to znaczy ścigać się jachtem. Jesteśmy otwarci na propozycje. Możemy zorganizować regaty dla Ciebie i twoich znajomych, na miejscu lub za granicą, na jachcie morskim lub prawdziwej regatowej formule 1. 3,2,1… START

Dzisiaj skutery! Jutro mini regaty! Kolejnego dnia plażing … a na koniec impreza. To brzmi jak plan! Pirat jest na to przygotowany!

#MOC #ENERGIA #ADRENALINA
To coś dla osób które uwielbiają przygody i mocne wrażenia. Zaproponujemy wam nurkowanie, lot helikopterem, wszelkie sporty wodne i dużą dawkę adrenaliny! Sky is the limit!

To wybór dla osób które potrzebują spokoju, chcą opalać się słuchając szumu fal. Zabierzemy cię w miejsca gdzie będziesz mógł zrelaksować się jak nigdy dotąd!

Wybór dla osób które chcą poczuć ducha prawdziwej pirackiej imprezy! Najlepsze towarzystwo, piękne miejsca, pyszne drinki i muzyka. Tylko na nudę nie będzie miejsca! Doskonale sprawdzi się wypad większą grupą znajomych i pływanie flotyllą kilku jachtów

To PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ !
sPRAWDŹ W JAKI SPOSÓB PRACUJEMY

FOrmularz kontaktowy

Wyrażam zgodę wg. Polityki Prywatności