A może by tak, pozwiedzać miasto od strony wody, obejrzeć zachód słońca pod żaglami, poszaleć na nartach wodnych albo wake’u? Nie ma sprawy! Pirat jest ze swoimi wydarzeniami w kilku miastach w Polsce, dzięki czemu możesz poczuć magię wody w wersji demo!

WYdarzenia cykliczne

Plan jest prosty. Motorówka, Inspirujący przewodnik i niesamowite miejsca których nigdy wcześniej nie widziałeś!

Tęsknisz za morzem, chcesz zabrać drugą połówkę na wyjątkową randkę, albo urozmaicić sobie wakacje? Zapraszamy na kilku godzinny rejs pełnomorskim jachtem! Będziesz miał okazję pokołysać się na fali, zrobić piękne zdjęcia i przeżyć coś absolutnie wyjątkowego!

Mamy dla ciebie propozycje na szybki weekendowy wypad na morze! Jedna noc, dwa dni żeglarskiej przygody i oderwania od szarej codzienności!

Zorganizujemy dla Ciebie

WakePark to za mało? Chcesz spróbować swoich sił za motorówką? Nie ma sprawy mamy sprzęt i miejsce gdzie możemy poszaleć. Bierz ekipę i przygotuj się na surfowanie!

Ostatnia noc wolności? Chcesz żeby była wyjątkowa? Jacht/Motorówka/Skutery wodne to brzmi jak plan ! Odezwij się do nas a razem zorganizujemy coś absolutnie wyjątkowego!

Chcesz uczcić ważny sukces? Zaprosić kontrahentów/współpracowników/bliskich na wieczór pełen wrażeń? Proponujemy motorówkę, szampana i nocne zwiedzanie miasta od strony wody zakończone kolacją w wybranym lokalu.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę wg. Polityki Prywatności